W obiektywie...

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14

Ogłoszenia 18.09.2022r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.09.2022r

25 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Dziś przypada Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich pracujących w mediach, aby wiernie służyli dobru i prawdzie. W korzystaniu z przestrzeni medialnej niech wszystkim towarzyszy wzajemna życzliwoąć i szacunek. Dziękujemy także za media katolickie, które służą szerzeniu Dobrej Nowiny.

 

Dziś 18 września przypada także Święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, głównego patrona Polski oraz naszej Diecezji. Naszą modlitwą otoczmy młode pokolenie, aby wzrastało w wierze i w prawdziwej mądrości.

 

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.. Natomiast spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania odbędzie się również dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.30. Bardzo prosimy o uczestniczenie w tych spotkaniach.

 

W najbliższą sobotę zapraszamy na Nocną Pielgrzymkę Pokutną ze Skępego do Obór. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 21.00. Wcześniej można skorzystać z sakramentu pojednania.

 

W następną niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 w intencji małżeństw, które pragną potomstwa oraz w intencji matek w stanie błogosławionym.

 

Od pierwszej niedzieli października tj. od 02 - 10 będziemy przyjmować na Msze św. na następny rok. Prosimy, aby dokonywać rezerwacji wcześniej i nie odkładać na ostatnią chwilę.

 

"Bóg zapłać" za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Są one przeznaczone na naprawę dachu naszej świątyni.

 

Zachęcamy do odwiedzania kiosku z pamiątkami religijnymi, gdzie można nabyć oleje tzw. " odnowa duchowa ", kalendarze na 2023 rok, piękne figurki i wiele innych pamiątek z tego miejsca.

 

Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny lub urodziny, życzymy aby opieka Matki Bożej Skępskiej i wstawiennictwo świętych Patronów nieustannie towarzyszyły im w codziennym życiu . Natomiast wszystkim Parafianom, Pielgrzymom jak i Przyjaciołom naszego Sanktuarium życzymy miłej, spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Licznik odwiedzin:

1491116
www.bernardyni.pl www.diecezjaplocka.pl Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Projekt i wykonanie: Ostrowski Michał