W obiektywie...

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

20 Niedziela Zwykła – 19.08.2017 r.

 

 

  1. 1.Przeżywamy dziś 20 niedzielę zwykłą w ciągu Roku Liturgicznego.
  2. 2.W tym tygodniu wspominać będziemy:

w poniedziałek - św. Bernarda, opata i doktora Kościoła;
we wtorek
– św. Piusa X, papieża;

w środę – Najświętszej Maryi Panny, Królowej;

w piątek - święto św. Bartłomieja, Apostoła;

w sobotę - św. Ludwika IX, Króla, Patrona FZŚ - z tej racji, świeccy franciszkanie mogą uzyskać w tym dniu odpust zupełny pod zwykłymi warunkami;

w przyszłą niedzielę - uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

  1. 3.Pragniemy serdecznie podziękować za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które w całości zostaną przeznaczone na spłacanie ołtarza w kaplicy św. Anny. Niech Maryja Skępska wyprasza dla Was u swego Syna potrzebne łaski.
  2. 4.Zapraszamy na Nocną Pielgrzymkę Pokutną ze Skępego do Obór. Rozpoczęcie w sobotę Mszą Świętą o godz. 21 00, zaś o godz. 20 30 można będzie skorzystać z sakramentu pojednania.
  3. 5.przyszłą niedzielę o godz. 15 00 zapraszamy na Mszę Świętą i nabożeństwo w intencji o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną potomstwa oraz w intencji matek w stanie błogosławionym o szczęśliwy poród i zdrowie dla matki i dziecka.
  4. 6.Zapraszamy na doroczny odpust ku czci Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, który odbędzie się 7 i 8 września. Rozpoczęcie uroczystości w piątek o godz. 18.00 Nieszporami Maryjnymi , suma odpustowa w sobotę o godz. 11.30 pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa Andrzeja Suskiego z Torunia. Dokładny program uroczystości podany jest na naszej stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń.
  5. 7.Zapraszamy do naszego kiosku klasztornego, gdzie można nabyć pamiątki religijne oraz prasę katolicką.
  6. 8.Wszystkim solenizantom i jubilatom z tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, wszelkich łask Bożych i opieki Matki Bożej Brzemiennej - naszej Pani Skępskiej oraz swoich świętych Patronów. Zaś wszystkim Gościom, Parafianom i Wczasowiczom życzymy dobrego odpoczynku pod opieką naszej Królowej Skępskiej oraz błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia.

 

 

 

Zapisz

Licznik odwiedzin:

0625668
www.bernardyni.pl www.diecezjaplocka.pl Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Projekt i wykonanie: Ostrowski Michał