W obiektywie...

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14

Ogłoszenia duszpasterskie

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

6 Niedziela Zwykła - 16.02.2020 r.

 

 

1.   Dzisiaj przeżywamy 6 Niedzielę Zwykłą w Roku Liturgicznym. Jest to zarazem 3 niedziela miesiąca i taca gospodarcza będzie przeznaczona na wymianę zużytych reflektorów oświetlających kościół i plac odpustowy. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania. Niech Matka Boża Skępska wyprasza dla Was potrzebne łaski u Swego Boskiego Syna.

 

2.   W przyszłą sobotę zapraszamy na Nocną Pieszą Pielgrzymkę Pokutną z naszego Sanktuarium do Obór. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 21.00.

 

3.   W przyszłą niedzielę zapraszamy na godz. 15.00 na Mszę Świętą i nabożeństwo w intencji o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną potomstwa oraz w intencji matek w stanie błogosławionym o szczęśliwy poród i zdrowie dla matki i dziecka.

 

4.   Za tydzień po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne OO. Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

5.   W liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
- w sobotę: Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła;

 

6.   Zapraszamy do naszego kiosku klasztornego, w którym można nabyć prasę katolicką oraz pamiątki religijne.

 

7.   Wszystkim solenizantom oraz jubilatom z tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, błogosławieństwa Bożego i wszelkich potrzebnych łask za przyczyną Matki Bożej Skępskiej.

 

Licznik odwiedzin:

0864995
www.bernardyni.pl www.diecezjaplocka.pl Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Projekt i wykonanie: Ostrowski Michał