W obiektywie...

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14

Lista uczestników

II Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek – 2017 rok

Lista uczestników:

 

Część I od godz. 9 00 do 12 00

 

kategoria przedszkolna:

Lp.

Imię i nazwisko

Kolęda/pastorałka

Ośrodek delegujący

Opiekun

1.

Julian Meller

Zagraj dziecku kołysankę

Przedszkole Publiczne w Tłuchowie im. „Bajkowa Kraina”

Danuta Kupniewska

2.

Karolina Bogucka

Dzisiaj w Betlejem

Szkoła Podstawowa w Wólce

Martyna Sobecka

3.

Patrycja Koszytkowska

Zostań Jezu mym braciszkiem

Szkoła Podstawowa w Wólce

Martyna Sobecka

4.

Michał Marcinkowski

Zaproszenie do szopki

Przedszkole Publiczne „Pod lipami” we Wiosce

Maria Suchocka

 

kategoria klas I:

Lp.

Imię i nazwisko

Kolęda/pastorałka

Ośrodek delegujący

Opiekun

1.

Alicja Leśniewska

Mizerna cicha

Zespół Szkół w Wichowie

Marek Kamiński

2.

Stanisław Lewandowski

Gdy zapada grudniowa noc

Szkoła Podstawowa im. K. Różyckiego w Jastrzębiu

Iwona Koszczka

3.

Aleksander Wyszyński

Aniołek maleńki jak wróbelek

MZS w Skępem

Anna Leśniewska

4.

Amelia Dobrowolska

Świeć gwiazdeczko, świeć

Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu

Iwona Kaczorowska

 

kategoria klas II-III:

Lp.

Imię i nazwisko

Kolęda/pastorałka

Ośrodek delegujący

Opiekun

1.

Alicja Prądzyńska

Chrystus się narodził

Publiczna Szkoła Muzyczna I St. w Lipnie

Anna Dzwonkowska

2.

Kewin Stańczyk

Świeć gwiazdeczko mała , świeć

Publiczna Szkoła Muzyczna I St. w Lipnie

Anna Dzwonkowska

3.

Sandra Wnukiewicz

Zagraj Dziecku kołysankę

Publiczna Szkoła Muzyczna I St. w Lipnie

Anna Dzwonkowska

4.

Weronika Skucha

Nie płacz Jezu

 SP Czermno

Marzena Brzeminska

5.

Miłosz Wrześniewski

A kiedy wigilii przyjdzie czas

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie

Katarzyna Palczak

6.

Łukasz Witkowski

Aniołek najładniejszy

MZS w Skępem

Mirosława Krasińska

7.

Magda Krymka

Świeć gwiazdeczko

MZS w Skępem

Sylwia Bartosiewicz

8.

Adam Jabłoński

Bosy pastuszek

MZS w Skępem

Marlena Rutkowska

9.

Kinga Dobrowolska

Gore gwiazda Jezusowi

Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu

Iwona Kaczorowska

 

Część II od godz. 13 00 do 16 00

 

kategoria klas IV – VI:

Lp.

Imię i nazwisko

Kolęda/pastorałka

Ośrodek delegujący

Opiekun

1.

Wiktoria Dziubiel

Babci Zegar

Publiczna Szkoła Muzyczna I St. w Lipnie

Anna Dzwonkowska

2.

Zofia Miller

Babci Zegar

Gminny Ośrodek Kultury w Tłuchowie

Sylwia Wiśniewska

3.

Julia Gabryszewska

O Gwiazdo Betlejemska

Szkoła Podstawowa w Wólce

Agnieszka Wkrętowicz

4.

Krzysztof Dywicki

Kolędnicy, wędrownicy

Miejski Zespół Szkół w Skępem

Maria Głowacka

5.

Julia Drożyńska

Gdzie Ty mieszkasz Mały Jezu

Miejski Zespół Szkół w Skępem

Maria Głowacka

6.

Roksana Kędzierska

Jezusa narodzonego

Szkoła Podstawowa w Czermnie

Adam Krzemiński

7.

Mateusz Jagas

Z narodzenia Pana

Miejski Zespół Szkół w Skępem

Maria Głowacka

8.

Natalia Dobrowolska

Sianko na stół

Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu

Iwona Kaczorowska

 

kategoria szkoły gimnazjalne:

Lp.

Imię i nazwisko

Kolęda/pastorałka

Ośrodek delegujący

Opiekun

1.

Michał Kamiński

Miłowaniem serca

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Lipnie

Marek Kamiński

2.

Natalia Kucińska

Mario, czy Ty wiesz

Gminny Ośrodek Kultury w Tłuchowie

Sylwia Wiśniewska

3.

Małgorzata Gabryszewska

Kolęda warszawska

Miejski Zespół Szkół w Skępem

Maria Głowacka

4.

Natalia Miłkowska

Kolęda dla nieobecnych

Miejski Zespół Szkół w Skępem

Maria Głowacka

5.

Dawid Kwiatkowski

Lulaj, że Jezuniu

Miejski Zespół Szkół w Skępem

Maria Głowacka

6.

Patryk Lisiecki

Złota Jerozolima i biedne Betlejem

Miejski Zespół Szkół w Skępem

Maria Głowacka

 

kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

Lp.

Imię i nazwisko

Kolęda/pastorałka

Ośrodek delegujący

Opiekun

1.

Magdalena Gadomska

Mario czy ty wiesz

Liceum Ogólnokształcące w Lipnie

Marek Kamiński

2.

o. Dominik Siuta

Klasztor OO. Bernardynów

 

 


 

 

Licznik odwiedzin:

0654098
www.bernardyni.pl www.diecezjaplocka.pl Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Projekt i wykonanie: Ostrowski Michał