W obiektywie...

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14

Konkurs kolęd i pastorałek

I Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

2 styczeń 2015

Klasztor OO. Bernardynów w Skępem

 

 Lista zakwalifikowanych uczestników:

 godz. 10:00

Kategoria klas 0-1:

l.p.

Imię i nazwisko

uczestnika

Instytucja delegująca

Tytuł kolędy / pastorałki

Imię i nazwisko opiekuna / instruktora

1.

Julian Meller

Przedszkole Publiczne w Tłuchowie

Bosy pastuszek

Danuta Kupniewska

2.

Marta Zajączkowska

Niepubliczne „Przedszkole w Parku” – w Lipnie

Pójdźmy wszyscy do stajenki

Barbara Wiśniewska

3.

Igor Witkowski

MZS w Skępem

Bosy pastuszek

Alina Staszkiewicz

4.

Hanna Gładkowska

SP w Skępem

Przybieżeli do Betlejem

Justyna Sadowska

5.

Gabriela Budzanowska

Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Klub Malucha” w Lipnie

Święta

Iwona Kwaśniewska

6.

Laura Skonieczna

Zespół Szkół w Karnkowie

Bosy pastuszek

Anna Skonieczna

7.

Zosia Kolanowska

Publiczne Przedszkole im. Ewy Szelburg – Zarembiny w Skępem

Przybieżeli do Betlejem

Bożena Grębocka,

Katarzyna Rakowska

 

Kategoria klas 2-3:

l.p.

Imię i nazwisko

uczestnika

Instytucja delegująca

Tytuł kolędy / pastorałki

Imię i nazwisko opiekuna / instruktora

1.

Paweł Staniszewski

SP w Nowej Wsi

Dzisiaj w Betlejem

Małgorzata Murawska

2.

Wiktoria Dziubiel

SP im. J. Kochanowskiego w Trzebiegoszczu

Kolęda mojego kota

Małgorzata Janiszewska ;

Hanna Mazurkiewicz

3.

Norbert Wójtewicz

Zespół Szkół w Wichowie

Bosy pastuszek

Ewa Zalewska

4.

Natalia Szczepanska

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Chalinie

Spójrz na Jezusa

Krystyna Bukowska- Trzeciak

5.

Adam Drzewiecki

Publiczna Szkoła Muzyczna I Stopnia w Lipnie

Złota Jerozolima i biedne Betlejem

Anna Dzwonkowska

6.

Dawid Gilewski

SP w Wólce

Gore gwiazda Jezusowi

Elżbieta Kawska

Bożena Szczytniewska

7.

Klaudia Pruśkiewicz

MZS w Skępem

Przybieżeli do Betlejem

Agnieszka Błaszczyk

8.

Magda Krymka

MZS w Skępem

Świeć Gwiazdeczko

Małgorzata Dąbrowska

9.

Natalia Dobrowolska

SP w Zajeziorzu

Kolęda dla nieobecnych

Aleksandra Jeziórska

10.

Julia Nadulska

SP w Stalmierzu

Bosy pastuszek

Małgorzata Murawska

 

godz. 13:30

Kategoria klas IV – VI:

l.p.

Imię i nazwisko

uczestnika

Instytucja delegująca

Tytuł kolędy / pastorałki

Imię i nazwisko opiekuna / instruktora

1.

Julita Frej

Szkoła Podstawowa
w Maliszewie

Maleńka Miłość

Wioletta Frej

2.

Marta Dąbrowska

Szkoła Podstawowa
im. Polskich Noblistów
w Chalinie Kolęda Maryi

Krystyna Bukowska- Trzeciak

3.

Wiktoria Chmielewska

Publiczna Szkoła Muzyczna I Stopnia w Lipnie

Zaśnij Dziecino

Anna Dzwonkowska

4.

Maria Lewandowska

Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu             Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Lipnie

 

Jadą kolędnicy jadą

Marek Kamiński

5.

Hanna Korycka

SP im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach

Mizerna cicha

Mirosława Zielińska

6.

Marta Kucal

SP w Woli

Oj Maluśki

Jacek Sadowski

7.

Agata Chłopecka

MZS w Skępem

Kolęda dla nieobecnych

Maria Głowacka

8.

Mateusz Jagas

MZS w Skępem

Oj Maluśki

Maria Głowacka

9.

Bartłomiej Kauwa

SP w Wólce

Kolęda dla nieobecnych

Elżbieta Kawska

Bożena Szczytniewska

10.

Natalia Jędrzejewska

SP w Wólce

Cicha noc

Elżbieta Kawska

Bożena Szczytniewska

11.

Julia Gabryszewska

SP w Wólce

Gdy śliczna Panna

Elżbieta Kawska

Bożena Szczytniewska

12.

Roksana Kędzierska

SP w Czermnie

Kolęda dla nieobecnych

Paweł Sosiński

13.

Karolina Kopaczewska

SP w Czermnie

Pójdźmy wszyscy do stajenki

Paweł Sosiński

14.

Zuzanna Kłusek

SP w Radomichach

Uboga stajenka

Magdalena Łęcka

15.

Wiktoria Tyszkiewicz

SP w Zajeziorzu

Gdy śliczna Panna

Aleksandra Jeziórska

 

Kategoria szkół gimanzjalnych i średnich:

 

l.p.

Imię i nazwisko

uczestnika

Instytucja delegująca

Tytuł kolędy / pastorałki

Imię i nazwisko opiekuna / instruktora

1.

Michał Kamiński

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Lipnie                                       Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Lipnie

 

Gdzie jest On

Marek Kamiński

2.

Dagmara Wójtewicz

Zespół Szkół w Wichowie

Mizerna cicha

Ewa Zalewska

3.

Izabela Gregorczyk

MZS w Skępem

Cicha noc

Maria Głowacka

4.

Filip Watkowski

MZS w Skępem

Złota Jerozolima i biedne Betlejem

Maria Głowacka

5.

Agata Adamowicz

Zespół Szkół im. ZMW w Dobrzyniu nad Wisłą

Cicha noc

Ks. Paweł Gniadkowski

6.

Natalia Szyjkowska

Gimnazjum w Radomichach

Całą noc padał śnieg

Magdalena Łęcka

7.

Martyna Czupryniak

Gimnazjum w Radomichach

Zaśnij Dziecino

Magdalena Łęcka

8.

Angelika Insadowska

Zespół Szkół im. M.Konopnickiej, Publiczne Gimnazjum w Radomicach

Grudniowe noce

Mirosława Kownacka

 

 

Informacje dodatkowe:

* Konkurs odbędzie się w budynku Klasztoru OO. Bernardynów w Skępem – refektarz. Pomieszczenie będzie ocieplone w miarę możliwości.

* Przesłuchania rozpoczynają się o godz. 10:00 grupą najmłodszych uczestników

(z kl.0-1). Zaraz po nich śpiewają uczestnicy z kl.2-3, a w tym czasie grupa młodsza przechodzi do innej sali (Dom Pielgrzyma), w której czas oczekiwania na werdykt jury umili im film o tematyce bożonarodzeniowej.

O godz. 12:00 nastąpi ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i nagród.

O godz. 13:30 rozpoczną się przesłuchania uczestników z klas IV-VI, gimnazjum i szkół średnich. Około godz. 15:30 nastąpi wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom z grup starszych.

* Organizator konkursu zapewnia uczestnikom konkursu oraz gościom ciepły posiłek (zupa) oraz napoje.

 

UWAGA!!!!

 

Prosimy o przesłanie podkładów muzycznych na adres e-mail:

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Licznik odwiedzin:

0654087
www.bernardyni.pl www.diecezjaplocka.pl Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Projekt i wykonanie: Ostrowski Michał